RD Rosice

Popis nemovitosti

- MAJITEL OD PRODEJE ODSTOUPIL -

Exkluzivně vám nabízíme jedinečný dům se zajímavě řešenou velkou zahradou. Dům o obytné ploše přibližně 250m2 se nachází v městské části Rosice, kousek od MHD, školy, školky i obchodů. Dům je postaven v roce 1980, je však postaven velmi kvalitně a nadčasově. V přízemí je prostorná obytná hala s terasou, tři samostatné pokoje a kuchyně. V podkroví je velký pokoj s terasou, tři menší pokoje s balkony a prostorná koupelna. Dům je kompletně podsklepen a mimo technických místností a garáže zde najdete další obytné místnosti a velkou koupelnu. V každém patře je samostatná toaleta. Více informací najdete v naší videoprohlídce. Dům je zcela funkční, má ústřední plynové topení (s alternativou topení dřevem) a provedené nové revize, energetický průkaz i připravený rozpočet na případnou úpravu, pokud se pro ni rozhodnete. Stavební plánky a veškeré dokumenty máme k dispozici.
Dům je obklopen zahradou o velikosti 2 580m2 s mnoha ovocnými stromy i keři a záhony se zeleninou a bylinkami, které jsou založeny na systému ekologické potravinové soběstačnosti. Zahrada je doplněna skleníkem a domkem s „černou kuchyní“. Najdete zde i studnu s vydatným pramenem a zbrusu novým čerpadlem. Je zde i dostatek místa na velký bazén nebo jiné stavby. Na zahradu je i příjezd pro techniku.
Dům není nijak zatížen a jeho prodej je bezproblémový. Pokud si chcete dům osobně prohlédnout, kontaktujte makléře (nejlépe telefonicky). Zajistíme vám bezpečnou prohlídku v tomto bezpečném a pohodlném domě.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1546
Konstrukce cihla + tvárnice
Umístění centrum Rosic
Počet podlaží 2 + PP
Zahrada 2580 m²
Užitná plocha 300 m²
Obytná plocha 250 m²
Energie a přípojky EL PL voda kanal.
PENB D
Kontaktujte nás
Zásady ochrany osobních údajů