22. PSV Pardubická stavební výstava

publikováno:

22. PSV Pardubická stavební výstava

Máte jedinečnou možnost načerpat zdarma spoustu informací od skutečného odborníka v realitách, v již tradiční poradně pro dědice a majitele nemovitostí. Poradíme, co je dobré udělat před zahájením dědického řízení. Můžete se podívat se na ukázku profesionálních videoprohlídek. V tomto oboru jsme v Pardubicích naprostá jednička. Odpovíme na všechny vaše otázky a dáme vám návod, jak nenaletět podvodníkům, kteří se pohybují v realitním obchodě.

 Co se zde ještě můžete dozvědět?

Například vám zdarma spočítáme prodejní cenu vaší nemovitosti nebo poradíme, kdy je dobré nemovitost prodat a kdy ne. Řekneme vám, jaké se platí poplatky a daně při prodeji a kdo je povinen je zaplatit. Také vám ukážeme pár jednoduchých fíglů, jak nejlépe prodáte váš dům, či byt. Jak jednoduše zvýšíte jeho cenu, nebo poradíme budoucím dědicům, jak předejít sporům mezi příbuznými. 

Přijměte naše pozvání na Stavební výstavu ve dnech 12. – 14. 10. 2017 a stáhněte si vstupenku zdarma. Rádi vám odpovíme na všechny vaše otázky. Od prodeje a pronájmu nemovitostí až po dědictví a řešení exekucí

volná vstupenka
.JPG, 381 kB