Reference

Má zkušenost s paní Hanusovou (a jejím manželem obstarávajícím technické věci) je nejlepší, kterou jsem kdy měl v oblasti zprostředkování prodeje či nákupu nemovitostí. Takových zkušeností mám již více, některé i přímo špatné. 

Nicméně při prodeji svého bytu v Pardubicích jsem se rozhodl pro zprostředkování realitním makléřem, z výlohy u třídy Míru jsem se dozvěděl o paní Hanusové a hned se mi zamlouvalo, jak a co prezentuje. 

Dlouho mi trvalo, než jsem napsal toto doporučení a ještě déle, než jsem se rozhodl udělat zásadní krok k prodeji svého bytu. Tím krokem byl telefonát paní Hanusové, pro kterou jsem se nakonec rozhodl jako pro zprostředkovatele prodeje vedle svého kamaráda z realitní kanceláře (a to i proto, že ten byl v ten čas dost zaneprázdněn a navíc u paní Hanusové mě bylo velmi sympatické, že ačkoliv je profesionálka, je osobní, férová, je v realitní komoře, nikoli však kanceláři, ke kterým sama nemá kladný vztah). Přesně týden potom, co jsme si dali nezávaznou schůzku v kavárně, řekli první kupci (sympatický a solventní mladý pár), že byt kupují. 

Byl to výsledek dobré práce manželů Hanusových a šťastné shody okolností, kdy jsme zřejmě byli všichni zúčastnění ve správný čas na správném místě. Klaplo to až rekordně rychle. Prodej proběhl standardně, cena byla dobrá, řekl bych, že nad mé očekávání... Vše proběhlo v pořádku a ku spokojenosti všech zúčastněných. 

Za to velice děkuji, byl to pro mě jeden ze zásadních životních zlomů a jsem rád, že proběhl tak dobře, jak proběhl... 

Na základě svojí zkušenosti mohu spolupráci s paní Hanusovou srdečně doporučit.

Václav Peclinovský 

Václav Peclinovský

NA CIHELNĚ byt 3+1 K Rozvodně

8
dní

Chceme poděkovat paní Hanusové a jejímu manželovi Ing. Hanusovi za prodej našeho bytu na Cihelně.
Musíme ocenit nápaditost a originalitu propagace prodeje, která nás naprosto nadchla. Videoprohlídka byla zhotovena v krátkém čase, s krásnými fotkami a milým komentářem. Také děkujeme za perfektní zpracování podkladů pro prodej a v neposlední řadě za profesionální připravenost na jakoukoliv záludnou otázku, ať už ze strany naší, nebo zájemce. Každé setkaní s Hanusovými bylo a je vždy příjemné a přínosné.

Děkují Šárka a Martin Němcovi.

manželé Němcovi

Byt 3+1 v Polabinách

35
dní

Vážená paní Hanusová,

děkuji Vám i Vašemu manželovi za vynikající presentaci prodávané nemovitosti. Vám děkuji za obětavost, se kterou jste přistupovala k nelehkému prodeji staršího panelového bytu. Vše se podařilo a to díky Vaší vytrvalosti. Děkuji i za vyhotovení odhadu nemovitosti pro notáře a zajištění právních služeb. Mohu Vás doporučit všem, kdo chtějí  čestné jednání a profesionální rady.

Ivana Krejzlíková

Ivana Krejzlíková

Byt 2+kk na Cihelně

14
dní

Chtěl bych poděkovat paní Vladimíře Hanusové a jejímu manželovi Milanovi za skvělou organizaci prodeje mého bytu.
Všechno proběhlo podle mých představ a to tak rychle, že jsme měli vážného zájemce hned následující den po zveřejnění videoprohlídky.
Paní Hanusová následně vše zorganizovala k mojí naprosté spokojenosti a prodej se úspěšně uskutečnil.
Takto si představuji profesionální přístup makléře a proto její služby mohu jednoznačně doporučit.

Ještě jednou Vám děkuji.
Vladimír Ekrt 

Vladimír Ekrt

Byt 3+1 Na Drážce

7
dní

Vše probíhalo od samého začátku skvěle, paní Hanusová byla ochotná, nic nebyl nejmenší problém, na vše jsme po domluvě našli řešení. Její služby mohu vřele doporučit komukoliv kdo uvažuje buď o koupi nebo naopak o prodeji jakékoliv nemovitosti. Z mé strany spokojenost na 100%.

Michal Kouba

Byt 5+1 v Heřmanově Městci

7
dní

Milá paní Hanusová, ráda bych Vám i Vašemu manželovi poděkovala za dobrou práci, kterou jste pro mne udělali. Do prodeje bytu po smrti svého manžela jsem šla s obavami. Byla jsem sama v nové situaci. Často jsem Vám volala a potřebovala radu. Provedli jste mě celým procesem velmi ochotně, rychle a spolehlivě. Kupce jste mi  sehnala do týdne. Od prvního dne našeho kontaktu do mého stěhování do nového bytu uplynuly tři měsíce. Nyní jsem spokojená a za to vděčím i Vám. Mějte se oba hezky.
Iva Dvořáková

Iva Dvořáková

RD 4+1 Jaroměř - Jezbiny

16
dní

Kdyby každý v této republice pracoval jako paní makléřka Hanusová, tak si myslím, že český člověk by neměl na co nadávat. Skutečně perfektní postup a spolupráce s prodávajícím, dobré a okamžité rady v eventuálních nesnázích, to jsou znaky profesionality. Dokonce i výběr kupců byl proveden na podkladě schválení a zdařil se i v krátkém časovém období. Díky Vám.

 Rodina Jelínkova

Manželé Jelínkovi

Byt 2+1 na Dukle

6
dní

Ze změny bydleni jsem měla velké obavy, aby jsme hlavně někomu nenaletěli. Spolupráce s paní Hanusovou byla úžasná. Vše běželo jako na drátku. Nejen že nám zdarma poskytla konzultaci k bytu, který jsme kupovali u jiné realitky aniž bychom u ní měli jakékoli závazky. Samotný prodej našeho bytu probíhal velmi rychle. Zpočátku jsem byla skeptička, když jsem na stránkách paní Hanusové četla, ze je klíčové prodat byt do 14 dni. Psychicky jsem se připravovala na půlroční prodej. Náš byt byl prodán do neuvěřitelných 6 dnu od podáni inzerce, do 14 dnu jsme měli již kupní smlouvu v ruce a do necelého měsíce a pul peníze bezproblémově na účtu. Velmi si cením profesionálního a lidského přístupu a toho, že paní Hanusová spolupracuje s právníkem v místě. Je znát, že se paní Hanusova v realitním prostředí dobře orientuje, má vše zpracováno do nejmenšího detailu - atraktivní inzerce bytu, detailní seznámení s celým procesem prodeje. Opravdu nám minimalizovala stres z prodeje bytu a my ji za to moc děkujeme.  Panuškovi

Tereza Panušková

RD 6+1 ve Svojšicích

8
dní

Vážená paní Hanusová,

dovolte mi, abych Vám ještě touto cestou vyslovil poděkování za realizaci obchodního případu, prodeje nemovitosti. Obdivuji Vaši profesionalitu, zapálení pro věc a také souhru s Vaším manželem při vyřešení všech průvodních problémů spojených s obchodní transakcí. Přeji Vám do budoucna pevné zdraví a hodně spokojených klientů. 

J. Železník

J. Železník

Byt 2+1 ve Finském domku v Ohrazenicích

7
dní

Byli jsme velice spokojeni s praci realitní maklerky pani Hanusove a jejího manzela,od začátku prodeje vse probíhalo jak na běžícím pase,o celém průběhu prodeje bytu nas informovali,byt byl prodán do tydne za cenu jakou jsme chtěli,s takovouto vstřícnosti a ochotou jsme se nesetkali u zadne realitní společnosti. Kdybychom mohli hodnotit jako ve skole ,tak jasná 1*. Pro pristi prodej víme koho oslovit. Tak rychlý a milý prodej umí jen manželé Hanusovi. Moc Vám děkujeme.

Jakub Kalina a Jitka Moravcova z Ohrazenic

Chata v Seníku u Přelouče

10
dní

BOMBA! To co dokázala paní Hanusová během 10! dnů s naší chaloupkou je naprostá BOMBA !
Úžasná prezentace na všech dostupných realitních serverech, úžasná komunikace se mnou, klienty a přímým kupcem. Následná práce s advokátem, zaplacením daní a celkově férovým přístupem už byla pouze třešinka na dortu.
Pokud chcete mít jistotu, skvělý servis, výbornou práci s klientem a hlavně očekávanou prodejní cenou na svém účtě, pak volte číslo 1 - paní Vlaďku Hanusovou. Ještě jednou Vlaďko děkujeme s manželem za super odvedenou práci.

Manželé Bratršovští, Pardubice

Chata v Seníku u Přelouče

10
dní

Vážená paní Hanusová, chceme Vám tímto poděkovat za příkladnou pomoc při vyřízení koupě rekreační chaty. Vše z Vaší strany bylo na vysoké profesionální úrovni, vystupování, komunikace a vstřícnost byla příkladná. Stejným způsobem, tedy velmi korektně a profesionálně, s námi jednal i Váš manžel, vždy, když jste něco přislíbili, jste také beze zbytku splnili. S klidným svědomím tedy můžeme Vaši realitní kancelář doporučit svým známým.

JUDr. Jiří a Irena Pavlíkovi

Rád bych se podělil o zkušenost s prací paní Hanusové, která nám zprostředkovala koupi malometrážního bytu, kterých je značný nedostatek. Od prvního kontaktu ve večerních hodinách, přes rezervační smlouvu, kupní smlouvu, právní servis a jednání s prodávajícím probíhalo vše k naší spokojenosti a v požadovaných termínech. Velmi pozitivně hodnotím akceptaci a zapracování připomínek a poznámek ve výše uvedených dokumentech. V budoucnu i nadále budu využívat služby p.Hanusové.

Procházkovi, Pardubice