Chata v Seníku u Přelouče

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji menší zděný dům - chatu 2+1 s obytnou terasou, dílnou, sklípkem a zahrádkou. Dům stojí uprostřed krásné přírody, s výhledem na rybník a lesy. Dům je po kompletní rekonstrukci, má novou střechu, okna, veškeré rozvody i komín. V domě je nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy a zděná koupelna se sprchovým koutem. Dům je velmi úsporný. Má vlastní, 30m hlubokou studnu s kojeneckou vodou a vytápěn je krbovými kamny s ventilačními průduchy do podkroví. Majitel ponechává v domě téměř veškeré vybavení, včetně velkého množství dřeva na topení. U domu je nádherně upravená zahrádka, rozdělená na užitnou a odpočinkovou část a záhony s bylinkami. Pod domem je dílna vybavená nářadím a dva sklípky s ideální teplotou na skladování zimních zásob a vína. Nespornou výhodou domu je i celoročně udržovaná příjezdová cesta a připojení na TV a internet. Dům leží v chatové osadě Seník, pouhé 4 km od Přelouče, uprostřed krásné přírody, s množstvím možností na procházky a houbaření. Cca 250m od domu je přírodní koupaliště, obchod a vyhlášená restaurace. Navíc, je zde rybářský ráj a fungující rybářský klub.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1334
Dispozice 2+1
Umístění oblast rekreačních chat
Počet podlaží 2
Zahrada 210 m²
Užitná plocha 108 m²
Energie a přípojky 3xEL, vlast.studna, septik
Chata v Seníku u Přelouče

10
dní

Reference od klienta

Manželé Bratršovští, Pardubice

BOMBA! To co dokázala paní Hanusová během 10! dnů s naší chaloupkou je naprostá BOMBA !
Úžasná prezentace na všech dostupných realitních serverech, úžasná komunikace se mnou, klienty a přímým kupcem. Následná práce s advokátem, zaplacením daní a celkově férovým přístupem už byla pouze třešinka na dortu.
Pokud chcete mít jistotu, skvělý servis, výbornou práci s klientem a hlavně očekávanou prodejní cenou na svém účtě, pak volte číslo 1 - paní Vlaďku Hanusovou. Ještě jednou Vlaďko děkujeme s manželem za super odvedenou práci.