Vaši nemovitost prodáme do 14 dnů

Pracujeme jinak než realitní kanceláře. Naše profesionální videoprohlídky jsou unikátní. Naše jedinečné postupy prodeje pečlivě připravené. Prodáváme nemovitosti plánovaně do 14 dnů - jen tak získáte nejlepší cenu. To říkají naše zkušenosti, takto funguje realitní trh. Následující kroky vám přiblíží postup našeho prodeje.

1. Navštívíme vás a zjistíme, co potřebujete.

1. Navštívíme vás a zjistíme, co potřebujete.

K čemu je to dobré?

Využijte našich zkušeností. Prodat dobře nemovitost totiž není žádná legrace. Řekněte nám, co a jak potřebujete prodat, a my vám povíme, zda je to reálné, v jakém čase a co udělat proto, aby vše dopadlo podle vašeho přání.

Také vám ukážeme, co pro vás můžeme udělat, jak umíme zvýšit prodejní cenu vaší nemovitosti na maximum a snížit rizika prodeje na minimum. Když se vám to bude líbit, můžeme se domluvit na spolupráci.

A když ne, nic se nestane a nic vás to nestojí. Zato se dozvíte jakou skutečnou cenu má vaše nemovitost a spoustu zajímavých informací o prodeji nemovitostí.

2. Poradíme vám, jak nejlépe prodáte. Vymyslíme plán, jak získat nejlepší cenu ve správný čas.

2. Poradíme vám, jak nejlépe prodáte. Vymyslíme plán, jak získat nejlepší cenu ve správný čas.

Proč dělat plán?

Vaše nemovitost stojí velké peníze a proto prodávat ji „na divoko“ se vážně nevyplatí. Stačí malá chybička a průšvih je na světě. Každý prodej musí mít přesný plán a načasování. Navíc je třeba dodržovat spoustu termínů různých institucí a bank.

A jak získat nejlepší cenu ve správný čas? Tak to vám rádi poradíme. Máme spoustu zkušeností a za sebou stovky prodaných bytů a domů. Podívejte se na reference, co o nás říkají lidé, kterým jsme pomohli prodat jejich nemovitost.

3. Váš majetek připravíme k prodeji. Zkrášlíme, zdokumentujeme a ukážeme zájemcům.

3. Váš majetek připravíme k prodeji. Zkrášlíme, zdokumentujeme a ukážeme zájemcům.

Jak se to dělá?

Jsme profesionálové. Máme perfektní vybavení, spoustu zkušeností a možnost ukázat vaši nemovitost tak, aby ji vidělo co nejvíc lidí, kteří hledají nové bydlení.

Vše pěkně změříme a nakreslíme plánky. Zkontrolujeme, zda je vše v pořádku a poradíme, co můžete pro dobrý prodej udělat i vy, jak máte připravit nemovitost k prodeji.

Nakonec vyrobíme i emotivní videoprohlídku, která ukáže vaši nemovitost v tom nejlepším světle a naláká na prohlídku co nejvíc kupců. Tedy lidí, co dostali na vaši nemovitost chuť.

4. Přivedeme řadu kupců zpravidla do jednoho týdne od počátku inzerce.

4. Přivedeme řadu kupců zpravidla do jednoho týdne od počátku inzerce.

Jak a proč?

Možná právě pochybujete o tom, zda mluvíme pravdu. Nedivíme se vám. Je jen málo realitních makléřů, kteří to opravdu umí. Za nás však mluví výsledky a spokojení majitelé prodaných nemovitostí.

Jak to děláme vám zde, ale neprozradíme. Je to naše malé „obchodní tajemství“. Více vám však rádi prozradíme na osobní schůzce a ukážeme, jak dobře umíme prodávat nemovitosti.

5. Vybereme s vámi toho nejlepšího.

5. Vybereme s vámi toho nejlepšího.

Proč je potřeba vybírat?

Většina majitelů si myslí, že když najde kupce pro svou nemovitost, má vyhráno. My však víme, že právě tady začíná největší nebezpečí pro majitele prodávaných domů, bytů a pozemků.

On totiž člověk, který řekne: „ano, chci koupit vaši nemovitost“ mnohdy vůbec netuší, co ho čeká a co bude muset udělat pro to, aby vše dopadlo tak, jak jste se domluvili. Mnohdy pak stačí jedno malé opomenutí a prodej vašeho majetku se prodlouží o několik měsíců, nebo musí být po dlouhých strkanicích třeba i zrušen.

Zkušený realitní makléř zná právě tyto záludnosti, které vás mohou potkat a chrání vás. A jeho prvním úkolem je vybrat pro vás kupce, se kterým nebudete mít potíže ani žádné zbytečné dohady. On totiž není kupec jako kupec.

6. Kupce ověříme a zajistíme jeho finance.

6. Kupce ověříme a zajistíme jeho finance.

Opravdu je to potřeba?

Peníze jsou pro zkušeného realitního makléře vždy na prvním místě. Dobře víme, že laik jen těžko dokáže posoudit, zda kupec mluví pravdu, či zda má vše správně spočítané.

Mnohdy kupec kupuje vaši nemovitost za peníze získané z prodeje vlastní nemovitosti. Pokud již nemá peníze na účtu, může se stát cokoliv, co nedokáže on ani vy ovlivnit. Je proto potřeba včas a správně kupce i jeho peníze prověřit.

Banky a jejich podmínky úvěrů jsou také často velmi záludné a mnohdy dokáží překazit prodej nemovitosti až těsně před podpisem kupní smlouvy. To je pak pro obě strany hodně bolestivé zjištění.

Ochráníme tak nejen majitele prodávané nemovitosti, ale i kupce. Včas ho upozorníme na možná rizika a pomůžeme zajistit bezproblémové financování celé nemovitosti.

7. Zařídíme bezproblémový prodej až po předání klíčů, pod vedením renomovaného právníka.

7. Zařídíme bezproblémový prodej až po předání klíčů, pod vedením renomovaného právníka.

Kolik to stojí?

Vás to nestojí vůbec nic. Vážně, nezaplatíte ani korunu navíc.

Nemyslíme tím, že pracujeme zadarmo. To ne! Provizi nám platí kupující, nad rámec vaší prodejní ceny. Naše ceny jsou mírné a kupec provizi vždy rád zaplatí. Vždyť i jemu pomáháme s koupí vaší nemovitosti a to se mu vyplatí.

Váš zisk určitě nesnížíme, vaši nemovitost prodáme za daleko vyšší cenu, než za jakou byste ji dokázali prodat vy. Na svou provizi si tak dokážeme vydělat svou prací, pílí a zkušenostmi.

 

Takže ještě jednou, za naši práci neplatíte a za svou nemovitost dostanete víc peněz, než jste doufali.

Zavolejte nám, sjednejte si informační schůzku. Možná i vám pomůžeme dobře prodat vaši nemovitost.