Rodinný dům - Sezemice

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Hledáte hezké bydlení v centru Sezemic? Exkluzivně vám nabízíme velmi příjemný dům, s menší, terasovitě řešenou zahradou s přírodním jezírkem a vyhlídkou na dřevěnou zvonici.

Dům má dva samostatné vchody, sklep a terasu. V obytné části jsou tři velké pokoje s kuchyní, koupelnou a samostatná toaleta. Další velká místnost má vlastní vchod z ulice a sloužila k podnikání. Je propojena s bytem a má vstup na rozlehlou půdu, s možností hezkého podkrovního bydlení. V části domu jsou zachovány původní klenby, nyní zakryté sádrokartonovými podhledy. Byt má ústřední topení, klimatizaci a možnost ohřevu vody i svícení s využitím energie ze solárních panelů. Dům je lehce zanedbaný a prospěla by mu rekonstrukce. Po malé údržbě je však i nyní zcela funkční a pohodlný. Je suchý, má plastová okna, je zde zaveden plyn, městský vodovod i kanalizace. Těsně vedle pozemku je obecní studna. Více podrobností se dozvíte v naší komentované videoprohlídce.

Horní zahrada má vjezd z ulice a lze zde postavit přístřešek pro auto nebo garáž. V dolní části jsou zděné přístavky, kde si můžete vybudovat malou dílnu nebo letní kuchyň. Najdete zde i zákoutí s udírnou, odkud je výhled na přírodní jezírko s lekníny, vhodné pro chov okrasných ryb. V dohlednu je i dostavba obchvatu Sezemic a silnice v blízkosti domu se změní pouze na místní komunikaci. Zaujal vás tonto dům a máte zájem o prohlídku? Prohlídkový den se koná v neděli a v pondělí, 17. a 18. června. Přesný čas prohlídky si domluvte s makléřem.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1489
Dispozice 3+1
Konstrukce cihla
Umístění centrum obce
Počet podlaží 1
Zahrada 120 m²
Užitná plocha 134 m²
Energie a přípojky EL, plyn, kanal.
PENB G