POLABINY byt 3+kk - Nová

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Hledáte moderní byt, kam se stačí jen nastěhovat? Exkluzivně vám nabízíme krásný, úplně nový a téměř plně vybavený byt 3+kk ve velmi klidné části Polabin. Byt má obytnou lodžii, balkon, sklep a dá se říci, že je to vlastně novostavba! Před 2 roky zde proběhla naprosto kompletní rekonstrukce „od podlahy po strop“. Z původního bytu zbyly jen obvodové panely, vše ostatní bylo změněno a vyměněno. Jsou zde nová plastová okna, nové vstupní i vnitřní dveře (s obložkami), nové příčky, nová elektroinstalace a veškeré rozvody i nová luxusní vinylová podlaha s příjemným dekorem dřeva. Tento slunný byt se prodává s veškerým vybavením, které zde vidíte. Chcete-li vědět více, podívejte se na naši videoprohlídku.
Dům je rovněž téměř kompletně revitalizován. Má novou střechu (ještě v záruce), nové stoupačky, nové vchody a v brzké době se plánuje zateplení. Dům dobře hospodaří, nemá žádné dluhy, FO je pouze 1.498,- Kč a bydlí se tu opravdu velmi příjemně. Jediné, co tu trochu chybí, je výtah. Blízko jsou obchody, lékař, škola, školka i les.
Pořiďte si byt, kde nemusíte již nic řešit a kam se stačí jen nastěhovat. Pořiďte si byt bez dalších zbytečných investic. Prohlídkový den tohoto Nového bytu v ulici s názvem Nová, je ve čtvrtek 21. 6. a v pátek 22. 6. 2018. Přesný den a hodinu si dohodněte s makléřem.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1490
Dispozice 3+kk
Konstrukce panel
Umístění sídliště Polabiny
Počet podlaží 4
Podlaží 4
Obytná plocha 63,5 m²
PENB G