Byt 3+1 Na Drážce

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme skvělý zděný byt 3+1(s balkonem) o ploše 68,5 m2 + sklep 9,5m2, což je cca 78m2 celkové užitkové plochy. Byt je ve skvělé lokalitě - Na Drážce a nachází se v nejvyšším patře domu s příjemnými sousedy, výhledem do zeleně a dobrým parkováním. Kuchyň je po rekonstrukci z roku 2006, má potravinovou skříň a sporák s plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. Byt má vkusnou koupelnu, samostatnou toaletu a částečně upravenou elektroinstalaci. Zánovní dřevěná okna mají žaluzie i sítě proti hmyzu, původní parketové podlahy jsou zakryty kvalitním linoleem a kobercem. Majitel zde navíc ponechává dvě velké skříně. Nezanedbatelnou skutečností je i dobře umístěný a dobře zabezpečený vlastní sklep. Dům má novou zateplenou střechu, stoupačky v plastu a nové vchody. Přesto má dům hodně našetřeno a fond oprav je zde pouhých 996,- Kč/měs. Zároveň můžete využít i převzetí stávajícího úvěru s velmi výhodnými úroky. Více podrobností se dozvíte z naší video-prohlídky. Přijďte se podívat, kde můžete bydlet! Prohlídkový den je již tento pátek 9. 11. 2018. Přesný čas prohlídky si dohodněte s makléřem.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1504
Dispozice 3+1
Konstrukce cihla
Umístění sídliště Na Drážce
Počet podlaží 4
Podlaží 4
Užitná plocha 78 m²
Obytná plocha 68,5 m²
PENB F

Reference od klienta

Eva Hrdá

Chtěla bych moc poděkovat manželům Hanusovým jednak nejdříve za zprostředkování nového pronájmu a dále i rychlému prodeji našeho bytu Na Drážce.
Od začátku byla paní Hanusová s manželem velmi nápomocni s přípravou samotného prodeje bytu. Přes samotné zaměření, stanovení ceny a zdokumentování videoprohlídky, která tak zaujala co největší počet zájemců. Následně při prohlídkách byl vznesen i náš požadavek na převzetí hypotéky u naší stávající banky, což paní Hanusová dokázala potencionálním kupcům skvěle vysvětlit a díky tomu se i správný kupec našel. Nemovitost se prodala do týdne od zveřejnění za což mohu říct jen obrovské díky. Takto si představuji 100% makléřský přístup.


S pozdravem Hrdá