Rekreační domek (chalupa) v Třebověticích

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme velmi zajímavý domek mezi Hořicemi a Hradcem Králové, cca 4 km od obce Sadová. Domek o velikosti 3+kk je zařízen jako venkovská chalupa s velmi příjemnou atmosférou dávných časů a prodává se včetně vybavení. Je však možné jej využít i k trvalému bydlení. Má funkční koupelnu a samostatnou toaletu, je připojen na elektřinu, vodovod a plyn. Je zde i vlastní studna a septik odpovídající současným normám. Domek leží uprostřed udržované zahrady o velikosti 860m2 a má vynikající polohu v mírné stráni s výhledem na blízkou náves s potokem a obchodem. Dům je naprosto suchý, má hezký sklep, půdu vhodnou na vestavbu, dobrou střechu i komín a je velmi dobře udržovaný. Více podrobností se dozvíte v naší videoprohlídce. Součástí domu je i zachovalá stodola o velikosti 140m2, i zde najdete spoustu nářadí a užitečných věcí vhodných k údržbě domu a pro pohodlné bydlení. Nejsou tu proto nutné žádné vedlejší investice. Stačí si přinést jen osobní věci a můžete si zde užívat již letošní prázdniny. Dům je v obci Třebovětice, vzdálené 800m od Cerekvice nad Bystřicí, kde je veškerá občanská vybavenost. Neopominutelná je rovněž skutečnost, že jsou zde milí a přátelští sousedé. Majitelka toto místo velmi nerada opouští, ale k prodeji ji nutí zdravotní omezení, vzhledem k jejímu věku.
Pokud vás domek zaujal, přijďte na prohlídkový den, který se koná v sobotu 13. 4. 2019. Přesný čas prohlídky si domluvte s makléřem, nejlépe po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1516
Dispozice 3+kk
Konstrukce smíšená
Umístění centrum obce
Počet podlaží 1
Zastavěná plocha 95 m²
Zahrada 1425 m²
Užitná plocha 95 m²
Obytná plocha 70 m²
Energie a přípojky EL, PL. obec.pit.voda, septik
PENB G

Reference od klienta

Marie Heřmanová

Milá paní Hanusová, milý pane Hanusi !


 Musím vás ujistit, že na vás často myslím a vypadá to, že hned tak nezapomenu. Předvedli jste se jako "praví" profesionálové a i když to byla moje první  a doufám, že  i poslední,  zkušenost s vaším oborem, nemám tedy s čím srovnávat, tak jsem si už mnohokrát, nahlas, říkala, jaké jsem měla štěstí, že jsem se seznámila s Vámi…


Kromě vaší profesionality si cením i vašeho přístupu k lidem, férového jednání a přátelského přístupu.