Chata v údolí Doubravy

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme velmi pěkně zrekonstruovanou chatu s krytou terasou přímo u řeky Doubravy, s vlastním pozemkem 392m2. V chatě je nová koupelna s toaletou, vlastní studna, septik a v kuchyňce je moderní sporák na PB plyn s elektrickou troubou. Pozemek chaty je vklíněn do přírodním parku Doubrava na začátku malebného Chittussiho údolí (pouze 3 chatky mezi řekou a lesem). Tato chatka byla zhruba před 7 lety kompletně zrekonstruovaná a před 6 lety kompletně vybavena novým nábytkem a veškerým zařízením. Je zde lednice s mrazničkou, skříňka na potraviny, mikrovlnka, varná konvice, televize, vysavač i nádobí. V ložnici jsou 4 lůžka pro dospělé + místo na postýlku. V přízemí je gauč vhodný též k přespání, stůl pro 5 lidí a další vybavení, jež vidíte na fotografiích, včetně peřin. Majitel si odnese jen osobní věci. Doporučuji prohlédnout si naši komentovanou video-prohlídku, kde je vše podrobně popsáno.

Chatka je kompletně připravena k rekreaci, nepotřebuje žádné investice ani opravy. Sem se stačí jen nastěhovat a můžete zde prožít krásné léto u řeky, kde je možné chytat ryby, projíždět se na kole, chodit na houby nebo prostě jen relaxovat. Je zde záruka, nedotčené přírody, stále zelené trávy a nehrozí zde žádné záplavy. Zároveň je to i díky místním usedlíkům bezpečné místo, kde není problém se zloději ani vandaly.
Chatu si můžete osobně prohlédnout již tuto neděli 28. 4. 2019 odpoledne. Přesný den a čas prohlídky je nutné si předem domluvit s makléřem. Přijďte a poznáte, že stále existuje ráj na zemi!

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1519
Dispozice 2+kk
Konstrukce dřevostavba
Umístění polosamota
Počet podlaží 2
Zastavěná plocha 26 m²
Zahrada 366 m²
Užitná plocha 52 m²
Energie a přípojky 230V, septik, vlastní studna
PENB G

Reference od klienta

Eva Janderová

Spoluprace s váma byla užasná.  Moc děkujeme !!!