Mezonetový byt 2+kk v Poděbradech

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme moderní mezonetový byt o ploše 68m2 s obytným balkonem 6,5m2. Byt je na tichém místě v blízkosti vstupu do nábřežního parku a z balkonu je výhled na řeku Labe. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2016, je zde nová elektroinstalace i ostatní rozvody a celoplošně je položena vinylová podlaha Quick-Step. Je zde i moderní kuchyňská linka s elektrickou varnou deskou, troubou, myčkou, lednicí s mrazničkou a vestavěným kávovarem. Obytná část je opticky propojena s prostornou kuchyní a jídelnou, ale lze ji přepažit příčkou a změnit tak dispozici na byt 2+1, nebo zde vytvořit menší oddělenou pracovnu. Prostorná koupelna s vanou pojme pračku se sušičkou a najdete zde i spoustu úložného místa a kombinovaný plynový kotel ústředního topení. Je zde zároveň i příprava pro sprchový kout. Toaleta je samostatná. V horním patře je příjemná stylová ložnice s klimatizací, doplněná menším úložným prostorem pod střechou. Doporučuji podívat se na naši videoprohlídku, kde je vše podrobně popsáno.


Tento byt je zároveň i dobrá investice. Celkový vzhled bytu, s dominující bílou barvou, francouzským oknem a možností stolování s vyhlídkou na řeku, nabízí atmosféru luxusního lázeňského ubytování. Celkové náklady na provoz bytu jsou nízké. Při plném provozu rodiny včetně energií, zaplatíte pouze 3.600,- Kč/měs. Parkování před domem je za 40,- Kč/měs (při trvalém pobytu). Byt má dva sklepy, společné prostory a venkovní kóji na dvorku.
Máte zájem se na byt osobně podívat? Prohlídkový den je v pondělí 6. 5. 2019. Přesný čas prohlídky si domluvte s makléřem, nejlépe telefonicky.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1520
Dispozice 2+kk
Konstrukce cihla
Umístění centrum města
Počet podlaží 4
Podlaží 4
Užitná plocha 84 m²
Obytná plocha 74 m²
PENB G