RD 5+1 Blešno u HK

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně vám nabízíme skvěle řešený řadový domek 5(6)+kk s obytnou plochou 150m2, s garáží a se zahradou 342m2. Dům je 10 let po kolaudaci, je zateplen, má ústřední topení s kombinovaným plynovým kotlem se zásobníkem na teplou vodu a je napojen na vodovod i kanalizaci. Po celém domě jsou plovoucí podlahy nebo dlažba a všechna okna mají sítě proti hmyzu. Přízemí je koncipováno jako jeden obytný prostor s prosklenou stěnou, na který navazuje terasa se zahradou a bazénem. Je zde opticky oddělená kuchyň, která je vybavena indukcí, horkovzdušnou troubou, samostatným velkokapacitním mrazákem a lednicí. Vstup do domu je doplněn šatnou s vestavěnými skříněmi. Dům má tři koupelny, prádelnu a v patře je pět samostatných pokojů. Přesný popis domu najdete v naší videoprohlídce.
Dům stojí v obci Blešno, která je na hranici Hradce Králové. Dům je vzdálen pouze 5 km od Gočárova městského okruhu a nedaleko domu je stanice vlaku s pravidelným spojením do města. Kousek za domem je les o velikosti 300ha, který je plný hub, 200m od domu teče řeka Orlice s vodáckým přístavištěm, okolí domu je protkáno cyklostezkami a za 5 minut jste na kole u Bělečského písníku. Je to opravdu skvělá lokalita pro cyklisty, houbaře, vodáky i rybáře.
Zaujal vás tento dům? Přijďte se podívat, kde můžete bydlet. Prohlídkový den je v sobotu 22. 6. 2019. Přesný čas prohlídky si domluvte s makléřem, nejlépe telefonicky.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1530
Dispozice 5+1
Konstrukce smíšená
Umístění obec Blešno
Počet podlaží 3
Zastavěná plocha 85 m²
Zahrada 310 m²
Užitná plocha 175 m²
Obytná plocha 150 m²
Energie a přípojky EL, PL. obec.pit.voda, kanal.
PENB D