Byt 3+1 máměstí Čs. legií

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně vám nabízíme velmi zajímavý byt 3+kk s lodžií v historickém centru města, vzdálený pouhých 250m od OC Atrium Paláce, 900m od nádraží a 300m od třídy Míru. Z bytu je hezký výhled do parku a fontánou, lodžie a jeden pokoj směřují do klidného dvora ve vnitrobloku, kde právě vzniká nová zelená plocha s altánem a grilem. Byt je ve zvýšeném přízemí (okna jsou více jak 2m nad zemí) a je dispozičně velmi nadčasový. Má tři velké místnosti + prostornou vstupní halu s okny a vstupem na lodžii, kde lze poměrně jednoduše vybudovat kuchyň (nebo další pokoj) a změnit byt na 3+1 nebo 4+kk. Více se dozvíte v naší videoprohlídce.

V bytě je zaveden plyn (v současné době topidlo WAW a karma). Má původní parkety, zachovalé původní dveře s dřevěnými zárubněmi, nová plastová okna a nové stoupačky. Součástí bytu je i velký sklep. Dům je po částečné rekonstrukci. Má nový rozvaděč, novou střechu, opravené komíny, okapy i oplechování a momentálně probíhá kompletní revializace dvora (včetně nové fasády). V blízlé době se budou zasklívat lodžie, instalovat nové zvonky, kamery a optické kabely pro internet. Dům nemá žádné dluhy a velmi dobře hospodaří. Parkování je přímo před domem nebo v jeho těsné blízkosti na rezidenční kartu za 100,- Kč/měsíčně.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupce na základě jím zvolených kritérií. Prohlídkový den je ve čtvrtek 2. 7. 2020. Přesný čas prohlídky si domluvte s makléřem, nejlépe po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1554
Dispozice 3+kk
Konstrukce cihla + tvárnice
Umístění centrum města
Počet podlaží 5
Podlaží 1
Obytná plocha 84 m²
PENB F