RD Lukavice - Lukavička

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně vám nabízíme velmi hezký zděný dům 5+1 s nadstandardní obytnou zahradou s bazénem v obci Lukavice. Dům leží na okraji obce s vyhlídkou do krásné přírody. Díky tomu je zde klid a soukromí. Autobus do Chrudimi je 150m od domu a v obci je škola, školka i veškerá vybavenost. V okolí je velká možnost výletů i sportovního vyžití.
Dům prošel v nedávné době téměř kompletní rekonstrukcí a majitelé ho velmi pečlivě udržují. Současná bytová plocha domu je 200m2 + terasa a lodžie. V přízemí je moderně pojatý společný prostor spojený s kuchyní a s východem na zahradu, a dále 3 samostatné pokoje s vlastním příslušenstvím. Podkroví s velkým obytným pokojem doplňuje další prostor o velikosti 80m2, který lze využívat jako letní bydlení nebo v případě potřeby přestavět na samostatný byt (je zde hotova příprava na koupelnu). Užitná plocha sklepa je 140m2 a najdete zde garáž, opravdu velkou dílnu, skladové prostory, moderní koupelnu a plně vybavenou letní kuchyň, která navazuje na pergolu s udírnou. Což je velká nadhodnota velmi pečlivě udržované obytné zahrady s bazénem vhodným i pro děti. Prodávající zde hodlá ponechat mnoho užitečných věcí, včetně dřeva do krbových kamen. Více se dozvíte v naší videoprohlídce.


Dům je energeticky nenáročný. PENB je ve třídě B! V domě jsou plovoucí podlahy a plastová okna se žaluziemi, francouzské okno na terase má venkovní rolety. Dům je bez zástav a právních vad a bude volný ke konci roku. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Prohlídkový den je v pátek 17. 7. 2020. Přesný čas prohlídky si domluvte s makléřem, nejlépe telefonicky.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1555
Dispozice 5+1
Konstrukce cihla
Umístění okraj obce
Počet podlaží 3
Zastavěná plocha 160 m²
Zahrada 840 m²
Užitná plocha 400 m²
Energie a přípojky EL PL voda septik
PENB B