Byt 3+kk Lidmily Malé

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme velmi zajímavý byt 3+kk s lodžií a komorou na okraji sídliště Dubina - blízko lesoparku. Byt má obytnou plochu 74m2 + 7m2 lodžie a je ve 3. patře cihlového domu, který je kompletně zrekonstruovaný, zateplený, má nové rozvody, novou střechu a velmi dobré vedení SVJ. Dům se nachází v příjemné lokalitě s možností parkování před domem a relaxační zónou pod okny. Byt prošel přestavbou a má nové rozvody, okna i podlahy a elektřinu v mědi. Hlavní obytný prostor je vkusně propojený s prostornou kuchyní a lodžií, pokoje mají samostatné vchody z chodby. Byt doplňuje zděná koupelna se samostatnou toaletou, komora a sklep. Více se dozvíte v naší videoprohlídce.
Tento klidný a prosluněný byt je velmi vhodný pro rodinu s dětmi. Je v posledním patře domu bez výtahu s velmi příjemnou atmosférou i sousedy a jeho velkou výhodou jsou nízké náklady na bydlení. Fond oprav je 1.800,- Kč/měs. Topení i teplá voda jsou dálkové a náklady na topení jsou minimální díky dobrému zateplení domu i střechy. Dům rovněž nabízí další možnosti využití. Například místnost pro uskladnění kočárků a hraček, bezpečnou a pohodlnou (bezbariérovou) kolárnu nebo malou dílnu pro kutily. K pohodovému bydlení přispěje i školka a obchod vedle domu, dětská hřiště v okolí, bezpečná cesta parkem do školy anebo blízký supermarket a studánecký les se spoustou sportovního vyžití i cyklostezek.
Máte zájem o prohlídku? Rádi vás uvítáme v pátek 19. 3. 2021. Čas prohlídky si dohodněte s makléřem, nejlépe po telefonu. Rádi vám zajistíme i výhodný úvěr nebo povolení pro přejezd do jiného okresu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1563
Dispozice 3+kk
Konstrukce cihla
Umístění sídliště Dubina
Počet podlaží 4
Podlaží 4
Užitná plocha 85 m²
Obytná plocha 81 m²
PENB C