RD v rekonstrukci Mentour

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Nabízíme menší domek se zahradou v malebné vísce Mentour, nedaleko Chroustovic. Domek je suchý, energeticky úsporný, má betonové podlahy, krbová kamna s výměníkem, nová okna i vstup na terasu a zavedený výkonný internet. Je vybavený kuchyňskou linkou a zůstává zde pračka i přenosný venkovní bazén. Dům je umístěn na okraji obce a nabízí krásné místo k rekreaci i trvalému bydlení. Více informací najdete v naší komentované videoprohlídce.

Dům má v současné době kuchyňskou linku plně vybavenou vestavnými spotřebiči a na zemi je ze 3/4 položená velmi pěkná dlažba v dekoru dřeva (zbytek dlažby je k dispozici). Dům má vlastní studnu s vodárnou a možnost napojení na místní vodovod, jehož přípojka je na hranici pozemku.
Domek je v nedokončené rekonstrukci, která počítala s rozšířením obytné plochy vzniklé na místě původní kůlny. Součástí prodeje je proto i stavební materiál a část střešní krytiny. U domu jsou hotové výkopové práce, stavba však nebyla započata. Nový majitel se proto může rozhodnout, zda bude ve stavbě pokračovat, nebo si domek pouze přizpůsobí dle vlastních potřeb.
Součástí domku je zahrada a menší zahrádka přes ulici. Naproti domu je hasičská zbrojnice, kde se pořádají sousedská setkání a soutěže pro děti i dospělé. V okolí domu je možnost hezkých procházek i koupání ve vodní nádrži Malé Sedlo. Veškerá občanská vybavenost je v Chroustovicích, asi 2 km od domu. Autobusové spojení je Vysoké Mýto - Chrudim.
Dům je bez zástav a ihned k dispozici. Prohlídkový den je v sobotu 31.7.2021 - přesný čas prohlídky si dohodněte s makléřem, nejlépe telefonicky.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1572
Dispozice 2+kk
Konstrukce smíšená
Umístění malá obec
Počet podlaží 1
Zastavěná plocha 50 m²
Zahrada 500 m²
Obytná plocha 45 m²
Energie a přípojky EL + voda
PENB C