RD Rosice u Chrasti

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Nabízíme velmi pěkný venkovský domek s menší zahradou. Domek je suchý (odizolovaný), je připojen na veškeré sítě (elektřina, voda, plyn, odpady) a je vhodný pro rekreaci i k trvalému bydlení. Většina domu je po nedávné rekonstrukci, včetně velké části nového zdiva. Domek má nedávno vybudovanou moderní koupelnu, betonové podlahy převážně s dlažbou, vodu v plastu a elektřinu v mědi. Dům je doplněn garáží a v chodbě je ocelové schodiště do podkroví. Více podrobností se dozvíte v naší videoprohlídce.


Jelikož je domek v současné době využíván pouze jako chalupa, plynová přípojka zatím nebyla využita (jsou zde kamna na pevná paliva) a přestože je hotová příprava na boiler, k dispozici je jen studená voda. Domek je ve velmi malebné a klidné části Rosic, s mnoha venkovskými domy a chalupami. Téměř před domem je zastávka autobusu s dobrým spojením do Chrasti i Pardubic.
Pokud zde zvažujete možnost trvalého bydlení s dětmi, jistě vás potěší na dohled od domu škola a školka i poměrně jednoduchá možnost rozšíření obytného prostoru, včetně možnosti venkovního posezení. Dům je bez právních závad a je okamžitě k dispozici.
Prohlídkový den je v sobotu 7.8.2021, přesný čas si domluvte s makléřem, nejlépe po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1573
Dispozice 2+kk
Konstrukce smíšená
Umístění okraj obce
Počet podlaží 1
Užitná plocha 68 m²
Energie a přípojky EL, voda
PENB G