Byt 2+1 Arnošta z Pardubic

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme velmi zajímavý byt 2+1 o obytné ploše 46m2 + 3m2 sklep a oddělená lodžie na sídlišti Karlovina. Byt se nachází v 5. patře panelového domu, který je na velmi strategickém místě. Pěšky jste za 5 minut nejen v centru města ale i v rozsáhlých parcích v okolí řeky Chrudimky nebo u Aquacentra. Navíc 100m od domu je velká nákupní zóna s mnoha kavárnami a restauracemi. Okolí domu je však naprosto klidné a díky rezidenčnímu systému je zde i dostatek parkovacích míst.
Byt je v podstatě původním, udržovaném stavu, jen zhruba před 20 lety byla vyzděna a zvětšena koupelna s toaletou. Více se dozvíte v naší videoprohlídce. Tento klidný a prosluněný byt je v posledním patře domu s velmi příjemnou atmosférou i sousedy. Dům má dálkové topení i teplou vodu, je zateplen, má dobře izolovanou střechu, nový výtah i veškeré stoupačky a velmi dobré vedení SVJ. Díky tomu jsou v bytě velmi nízké náklady na bydlení. Fond oprav je 1.000,- Kč/měs. a náklady na topení jsou minimální. Možná vás také potěší, že z bytu nekoukáte do cizích oken, ale máte zajímavý výhled na areál městské elektrárny s věžními hodinami a komínem.
Máte zájem o prohlídku? Rádi vás uvítáme ve středu 1. 6. 2022 Čas prohlídky si dohodněte s makléřem, nejlépe po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1590
Dispozice 2+1
Konstrukce zateplený panel
Umístění centrum města
Podlaží 6 NP
Obytná plocha 46 m²
PENB C