Byt 2+1 Palackého třída

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme slunný byt 2+1s balkonem a sklepem. Byt má tři zcela samostatné místnosti a nachází se v 1. patře zděného domu v blízkosti autobusového a vlakového nádraží, v klidné zóně centra města a zároveň v těsné blízkosti městského parku. Na dohled od bytu je i škola a školka. Byt má nová okna se žaluziemi, je po částečné rekonstrukci a v dobře udržovaném stavu. Je zde dálkové topení i teplá voda a v bytě je zaveden plyn a internet. Dům prošel v roce 2015 kompletní rekonstrukcí, včetně nové elektroinstalace a stoupaček. Přesto, díky dobrému vedení SVJ, je fond oprav pouze 1.223,- Kč/měs. a nepředpokládá se jeho navýšení. Dům je rovněž kompletně zateplen a tak cena za teplo je zde velmi nízká (v současné době 700,- Kč/měs.). Za domem je parkoviště vyhrazené pouze pro obyvatele domu a v domě najdete čisté kolárny a sušárny.
Byt je velmi vhodný pro mladou rodinu. Zároveň, díky své poloze a neprůchozím místnostem je ideální i jako investice, velmi vhodná na pronájem.
Byt nemá žádnou zástavu, dluh ani žádnou právní ani faktickou chybu a je ihned k dispozici. Prohlídkový den je ve čtvrtek 22. 9. 2022, čas prohlídky si domluvte osobně s makléřem po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1597
Dispozice 2+1
Konstrukce cihla
Umístění centrum města
Počet podlaží 3
Podlaží 1
Užitná plocha 61 m²
Obytná plocha 60 m²
PENB C