Byt 3+kk Holubova

Popis nemovitosti

Hledáte pěkný a hlavně klidný byt s vlastní garáží? Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu vzdušný byt po rekonstrukci, kde je skvělá atmosféra i sousedi. Tento byt 3+kk má obytnou plochu 88m2 + balkon 4m2 otočený do klidného dvora, sklep přímo pod bytem a garáž ve dvoře dostupná i z chodby domu. Byt je čistě vymalován a vybaven kompletní kuchyňskou linkou z masivu se sklokeramickou varnou deskou a myčkou (bez lednice), v koupelně je pračka. Dále zde zůstávají 3 velké skříně, takže úložného prostoru je opravdu dost. Nájemné je 14.900,- Kč. Zálohy na vodu, teplo a elektřinu činí cca 3 - 4.000,- Kč (vyúčtování dle spotřeby a služeb). Dům je zateplený s vlastní kotelnou, takže spotřeba energií je zde trvale velmi nízká. Dále je v bytě optický internet a přímo pod okny bytu je další parkovací místo. Cena těchto dalších služeb je 1.210,-Kč (podle aktuálního ceníku).
Byt je zcela bezbariérový (s výtahem) a při dlouhodobém pronájmu se majitelé nebrání ani úpravám bytu dle vkusu nájemníka. Byt je velmi vhodný i pro rodinu s dětmi (blízkost ZŠ a MŠ) a menší domácí mazlíček také nevadí. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka dle jím zvolených kritérií a preferuje pracující nebo jinak finančně zabezpečené nájemníky.
Kauce je 14.900,- Kč a poplatek RK 10.000,- Kč.
Byt je k dispozici ihned nebo dle domluvy. Přijďte se podívat, kde můžete bydlet. Zavolejte makléři a domluvte si termín a čas prohlídky.

Vlastnosti nemovitosti
Nájemné na měsíc 14.900,-
Číslo nabídky 1598
Dispozice 3+kk
Konstrukce cihla
Podlaží 1
Obytná plocha 92 m²
PENB C