Byt 2+1 Dašická ulice

Popis nemovitosti

***   PRODÁNO   ***

Exkluzivně nabízíme příjemný zděný byt 2+1 možností instalace krbových kamen v obývacím pokoji. Byt vás jistě zaujme i pro své velmi nízké provozní náklady na bydlení, bližší podrobnosti se dozvíte v naší videoprohlídce.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí, v domě na tichém sídlišti Dašická, mezi městskou nemocnicí a gymnáziem. Jeho obytná plocha je 56m2, má prostornou koupelnu po rekonstrukci se sprchou a místem na pračku a komoru. Součástí bytu jsou rovněž dva sklepy (1 + 6,5m2). V kuchyni je kombinovaný sporák a místo na myčku. Byt je ve velmi zachovalém původním stavu, je bez dluhů a právních vad a připraven ihned k bydlení. Jsou zde plastová okna, vlastní topení a ohřev vody na plyn, velmi zachovalé podlahy a provedena částečná výměna elektrorozvodů. Rovněž dům je po rekonstrukci stoupaček a střechy. Za pozornost jistě stojí, že dům je bez dluhů, fond oprav je zde velmi nízký, pouze 792,- Kč/měs. a v brzké době přibydou před domem zcela nová parkovací místa.
Pokud vás byt zaujal, přijďte se podívat, kde můžete bydlet!  Přesný čas prohlídky si domluvte osobně s makléřem po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1609
Dispozice 2+1
Konstrukce cihla
Umístění Dašická
Počet podlaží 3
Podlaží 1
Užitná plocha 56 m²
PENB D