Byt 2+1 Dašická ulice

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme příjemný zděný byt 2+1 možností instalace krbových kamen v obývacím pokoji. Byt vás jistě zaujme i pro své velmi nízké provozní náklady na bydlení, bližší podrobnosti se dozvíte v naší videoprohlídce.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí, v domě na tichém sídlišti Dašická, mezi městskou nemocnicí a gymnáziem. Jeho obytná plocha je 56m2, má prostornou koupelnu po rekonstrukci se sprchou a místem na pračku a komoru. Součástí bytu jsou rovněž dva sklepy (1 + 6,5m2). V kuchyni je kombinovaný sporák a místo na myčku. Byt je ve velmi zachovalém původním stavu, je bez dluhů a právních vad a připraven ihned k bydlení. Jsou zde plastová okna, vlastní topení a ohřev vody na plyn, velmi zachovalé podlahy a provedena částečná výměna elektrorozvodů. Rovněž dům je po rekonstrukci stoupaček a střechy. Za pozornost jistě stojí, že dům je bez dluhů, fond oprav je zde velmi nízký, pouze 792,- Kč/měs. a v brzké době přibydou před domem zcela nová parkovací místa.
Pokud vás byt zaujal, přijďte se podívat, kde můžete bydlet! Prohlídkový den je pondělí 28. 11. 2022. Přesný čas prohlídky si domluvte osobně s makléřem po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1607
Dispozice 2+1
Konstrukce cihla
Umístění Dašická
Počet podlaží 3
Podlaží 1
Užitná plocha 56 m²
PENB D
Kontaktujte nás
Zásady ochrany osobních údajů