RD Sezemice

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme zděný dům 4 + 1 po čerstvé kompletní vnitřní rekonstrukci s menší obytnou zahradou, jejíž součástí je krytá pergola s krbem a garáž se dvěma sklady. Dům má prostornou (18m2) obytnou kuchyň dle nejnovějších trendů, čtyři velké pokoje (rovněž okolo 18m2) a dvě zcela nové koupelny s toaletami. Dům je napojen na vodovod, plyn i kanalizaci (nová přípojka), má novou hydroizolaci, plastová okna a před necelými třemi lety prošel kompletní interiérovou rekonstrukcí. Je zde nová elektro instalace i ostatní rozvody, dvouokruhové ústřední topení s kombinovaným plynovým kotlem, elektrický boiler, nové dveře s obložkami a kvalitní podlahy. Příjemným bonusem jsou také dva samostatné vstupy na zahradu a velký původní sklípek pod domem. Mnohem více se dozvíte v naší videoprohlídce s komentářem.
Dům je v zajímavé lokalitě Sezemic, jen vás na první pohled možná trochu zarazí vnější vzhled domu. Jeho plánovanou rekonstrukci již majitelé nestihli dodělat. Dům je suchý, uvnitř nabízí okamžité a pohodlné bydlení a nepotřebuje nutně zateplení. Renovace fasády i původní střechy tak může ještě pár let počkat.
Nebo naopak, můžete šikovně využít některou z aktuálních nabídek státních dotací (například se zálohou předem a dotací 50.000,- Kč na každé dítě až do roku 2030) která vám rychle pomůže s vnější úpravou domu. To už záleží jen na vás …

 Přesný termín prohlídky si dohodněte s makléřem, nejlépe po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1626
Dispozice 4+1
Konstrukce cihla
Umístění centrum obce
Počet podlaží 1
Zastavěná plocha 144 m²
Zahrada 188 m²
Obytná plocha 120 m²
Energie a přípojky EL, PL, voda, kanal.
PENB G