RD Horní jelení

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

Exkluzivně nabízíme energeticky velmi úsporný a téměř bezúdržbový řadový dům 4+1 o velikosti 106m2 se skladovacím půdním prostorem. K domu náleží pozemek o celkové výměře 322m2 se zahradním domkem a možností garáže i parkování pro více aut. Podrobné informace se dozvíte v naší videoprohlídce

Dům je cihlový, s plastovými okny, elektřinou v mědi a taškovou střechou. V domě je zaveden plyn, městský vodovod a kanalizace. V zahradě je vlastní studna (hloubka 9m). Dům je velmi dobře udržován a z velké části nově zrekonstruován. Podlahy jsou vinylové nebo lino. Dveře jsou dřevěné s obložkami, dům má dvě toalety a v moderní koupelně je místo na pračku i sušičku. Topení a teplou vodu zajišťuje zcela nový plynový turbo-kotel. Zároveň si můžete udělat pohodu i u kachlových kamen na dřevo, která jsou součástí obývacího pokoje. V létě naopak uvítáte velmi příjemné propojení obývacího pokoje s velkou prosluněnou terasou a výhledem do zahrady a lesa.

Jistě vás bude zajímat zejména skutečnost, že dům splňuje i dnešní přísné energetické normy pro novostavby (PENB – C – úsporný). A možná vás překvapí i samotné město Horní Jelení, které svými nadstandardními službami pro občany, nízkým věkovým průměrem, téměř „lázeňským ovzduším“ a nekonečnými lesy v okolí nabízí spoustu zábavy i dokonalé relaxace.

Dům nemá žádné právní vady a je k dispozici ihned po prodeji.

Prohlídkový den je ve středu 12. 6. 2024. Přesný čas prohlídky si domluvte s makléřem po telefonu.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1635
Dispozice 4+1
Konstrukce cihla - řadový dům
Umístění okraj obce
Počet podlaží 2
Zahrada 322 m²
Obytná plocha 106 m²
Energie a přípojky EL, PL, voda, kanal.
PENB C