Byt 2+kk v Nové Trnové

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"Prodej tohoto hezkého bytu byl pěkný oříšek. Majitel nutně potřeboval prodat byt co nejdříve. Ovšem byt měl zástavu na úvěr, který bylo možné splatit až za 9 měsíců. Co s tím, jak to udělat?

Bylo jasné, že běžný člověk tento byt nemůže koupit. Na byt nešlo dát zástavu (pro úvěr kupce) a smluvně to bude na hraně. Takže moje první cesta vedla k právníkovi, kde po hodinové konzultaci jsem byla chytrá jak rádio. Nicméně našli jsme cestu, přes smlouvu o smlouvě budoucí kupní. Teď ještě najít vhodného kupce.

Udělali jsme inzerát a prohrábla jsem kartotéku s investory. Hledala jsem člověka, se kterým jsem již dříve obchodovala a ke kterému mám důvěru. Vzala telefon a do týdne jsme měli spolehlivého kupce s hotovostí. Teď už je obchod zdárně ukončen a novému majiteli jsem našla do jeho nového bytu spolehlivého nájemníka. Prostě, když se chce, jde udělat všechno."

Zde je text inzerátu:

Exkluzivně nabízíme velmi příjemný byt 2+kk v Nové Trnové. Byt se nachází ve 2. patře zděného domu s výtahem. Dům byl postaven v roce 2010 na okraji sídliště. Je zde proto naprosté soukromí a z obytného balkonu je velmi příjemný pohled do přírody. Byt splňuje všechny parametry moderního bydlení. Má plastová okna, bezbariérový přístup, plovoucí podlahy a ústřední topení. Obytná místnost je vkusně doplněna kuchyňskou linkou s varnou deskou, myčkou, mikrovlnkou a velkou lednicí. Na předsíni i v kuchyni je dostatek úložných prostor a koupelna je vybavena pračkou. Nespornou výhodou bytu jsou nízké náklady. Fond oprav je pouze 238,- Kč! Dům je zateplen a splňuje energetickou třídu C- úsporný. Náklady na bydlení jsou proto naprosto minimální. V těsné blízkosti domu naleznete les a krásná místa na procházky i venčení psů. Byt je k dispozici dle dohody. 

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1363
Dispozice 2+kk
Podlaží 2
Užitná plocha 46 m²
Obytná plocha 43 m²