RD 6+1 ve Svojšicích

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"Tento nádherný dům jedna realitka nabízela za 2,8 milionu celých 22 měsíců! Majitel už de facto prodej vzdal. Za celou dobu měl jen 6 prohlídek a žádného vážného kupce. Ale pak dostal na mne doporučení a …

Stačilo se trochu obout do pořádné inzerce a připravit video, které představilo dům v jeho plné kráse, včetně nádherné skály za domem, začali jsme na ceně 2,75 milionu.

Pak se stalo něco, co nám všem vyrazilo dech. Naše  videoprohlídka doslova nadchla 25 zájemců, kteří se začali předhánět.  Okamžitě jsme zdvihli cenu a začali vyjednávat. Na prohlídku jsme pustili jen tři vážné zájemce a do týdne jsme měli jasno. Dům se prodal bez problémů za rovné 3 miliony.

A co způsobilo takový zájem? Naše videoprohlídka. Všichni tři kupci mi prozradili, že se pro koupi domu rozhodli už doma. Na prohlídku si přijeli jen ověřit skutečnost. Nechci se chlubit, spíše upozornit na to, jaký rozdíl je mezi dobrým a špatným makléřem. A také mezi dobrou a špatnou inzercí."

Zde je text inzerátu:

Hledáte levnou, a přitom kompletně dokončenou novostavbu, kam se stačí jen nastěhovat? Hledáte místo pro své bydlení, které vám budou všichni závidět? Exkluzivně nabízíme kompletně dokončený dům 5+kk z roku 2010 ve vysoké kvalitě. Dům ve Svojšicích (vzdálenost od Choltic 3,5 km) je zateplený, s biočističkou v nerezu a českou střechou Cembrit, s plastovými okny a naprosto minimálními náklady na provoz (PENB třída C). Dům má ústřední plynové topení s ohřevem vody, alarm a prostornou garáž s dálkově ovládanými vraty a také krb s rozvodem tepla po celém domě. Jsou zde dvě luxusní koupelny, dvě toalety a dvě velké terasy. Podlahy jsou z kvalitních prken v kombinaci s dlažbou. Hlavní a technický vchod je přímo z ulice. Do zahrady se chodí rovnou z obytné části. A zahrada? Tu prostě musíte vidět. Skvěle udržovaná, s chodníčky, krásnými rostlinami, soukromím, přírodní skálou a nádherným posezením v krytém altánu. Pod ním najdete 16m2 vinného sklepa a praktickou přípravnu na dříví. Kousek od domu je dětské hřiště a sportoviště, nedaleko je i obchod s potravinami a zastávka autobusu. Přijďte se podívat na tento krásný dům. Stojí to za to!

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1371
Dispozice 5+kk
Konstrukce smíšená
Umístění v obci
Počet podlaží 2
Zastavěná plocha 130 m²
Zahrada 800 m²
Obytná plocha 230 m²
Energie a přípojky 3xEL, PL, měs.voda+studna, biočistička
PENB C

Reference od klienta

J. Železník

Vážená paní Hanusová,


dovolte mi, abych Vám ještě touto cestou vyslovil poděkování za realizaci obchodního případu, prodeje nemovitosti. Obdivuji Vaši profesionalitu, zapálení pro věc a také souhru s Vaším manželem při vyřešení všech průvodních problémů spojených s obchodní transakcí. Přeji Vám do budoucna pevné zdraví a hodně spokojených klientů. 


J. Železník