Byt 2+1 na Dukle

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"K prodeji tohoto bytu nemám co říct. Vše za mne napsala majitelka ve své referenci, kterou najdete na konci tohoto inzerátu. Jen ještě dodám, že první zájemci byli ochotni koupit byt jen za cca 1,8 milionu a nakonec se byt prodal za ještě za vyšší cenu, než byl inzerován, překročil hranici 2 miliony.

A co zvýšilo cenu na maximum?

  • Příprava na focení, odborně se tomu říká Home staging.
  • Cena na únosné hranici, která byla přijatelná pro kupce a přinesla spoustu prohlídek.
  • Dobře načasované prohlídky, které vyvolaly konkurenci kupců.

Ano, dalo to sice trochu práce, v bytě bydlela rodina se dvěma malými dětmi a byt byl přeplněný věcmi. Muselo se něco uklidit a při focení něco vždy přenést do jiné místnosti. Prohlídkový den byl také trochu náročnější, ale výsledek se povedl."

Zde je text inzerátu:

Chcete bydlet v tichém, příjemném a slunečném bytě s výhledem do zeleně? Tak jste na správném místě. Exkluzivně vám nabízíme byt 2+1 o velikosti 60m2 + sklep 4m2 v hezkém cihlovém domě na Dukle, blízko lesoparku. Dům má výtah, upravené vnitřní prostory, vlastní parkoviště za domem i dětské hřiště. Je velmi dobře a ekonomicky udržován. Přestože je po kompletní rekonstrukci a kvalitním zateplení, FO je pouze 1. 445,- Kč. V bytě rovněž proběhla před několika lety rekonstrukce. V kuchyni i na chodbě je nová dlažba, která přechází až do koupelny. Ve vstupní části je zátěžový koberec a spousta úložného prostoru. Jsou zde nová plastová okna, nové topení, dveře Sapeli a zabudovaná stropní svítidla. Náklady na bydlení jsou minimální, díky výbornému zateplení nejen ušetříte na topení, ale i v létě je zde velmi příjemně. Dům je v tiché ulici. V okolí domu je vše, co potřebujete a na náměstí je to pěšky jen pár minut. Byt je k dispozici dle dohody. Přijďte se podívat, kde můžete bydlet! 

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1395
Dispozice 2+1
Konstrukce zděná
Umístění sídliště Dukla
Podlaží 2
Užitná plocha 64 m²
Obytná plocha 60 m²

Reference od klienta

Tereza Panušková

Ze změny bydleni jsem měla velké obavy, aby jsme hlavně někomu nenaletěli. Spolupráce s paní Hanusovou byla úžasná. Vše běželo jako na drátku. Nejen že nám zdarma poskytla konzultaci k bytu, který jsme kupovali u jiné realitky aniž bychom u ní měli jakékoli závazky. Samotný prodej našeho bytu probíhal velmi rychle. Zpočátku jsem byla skeptička, když jsem na stránkách paní Hanusové četla, ze je klíčové prodat byt do 14 dni. Psychicky jsem se připravovala na půlroční prodej. Náš byt byl prodán do neuvěřitelných 6 dnu od podáni inzerce, do 14 dnu jsme měli již kupní smlouvu v ruce a do necelého měsíce a pul peníze bezproblémově na účtu. Velmi si cením profesionálního a lidského přístupu a toho, že paní Hanusová spolupracuje s právníkem v místě. Je znát, že se paní Hanusova v realitním prostředí dobře orientuje, má vše zpracováno do nejmenšího detailu - atraktivní inzerce bytu, detailní seznámení s celým procesem prodeje. Opravdu nám minimalizovala stres z prodeje bytu a my ji za to moc děkujeme.  Panuškovi