RD 4+1 Jaroměř - Jezbiny

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"Toto byl domek z dědictví. Bez topení a bez kanalizace, k totální rekonstrukci a s garáží, kam se vešel maximálně trabant. Majitel si nechal poradit a domek kompletně vyklidil. Inzerce se také povedla, přihlásilo se 8 zájemců. Bohužel se ale domek nikomu nelíbil, jen jeden pán nabídl 900 tisíc, a to se mi zdálo málo.

Rozjela jsem druhé kolo prohlídek. Tentokrát jen pro 6 zájemců a navíc ten den strašně pršelo a byla zima. Ovšem měli jsme úspěch. Dům koupil za plnou cenu mladý manželský pár, ještě ten den složil zálohu a do měsíce jsme podepisovali kupní smlouvu a předávali klíče. Co tentokrát rozhodlo? Nový majitel je milovník starých motorek. A garáž s dílnou přímo u domu mu učarovala. Prostě, každá nemovitost má svého kupce, není potřeba hned slevovat.

Za odměnu jsem dostala krásnou referenci a ještě mne majitel doporučil sousedce, které právě prodávám její zděděný byt."

Zde je text inzerátu:

Hledáte klasický přízemní dům s garáží, zázemím a pěknou zahradou? Hledáte klid, přírodu a soukromí? Exkluzivně vám nabízíme dům 3+1 (4+kk) s koupelnou o obytné ploše 108 m2 + 60m2 zázemí + podkroví. Dům je obklopen příjemnou, velmi mírně svažitou zahradou o celkové velikosti 465 m2, jenž má pouze jednoho vzdáleného souseda. Přitom budete bydlet nedaleko od centra Jaroměře. Dům je v původním stavu, je suchý (podřezaný) a má dobrou střechu, zachovalá okna a betonové podlahy. Ze vstupní části je přístup po pohodlných schodech do podkroví, kde najdete další dvě letní (nezateplené) místnosti. Je částečně podsklepený, v domě je městský vodovod, plyn a na zahradě je studna. Pro rekreační využití je postačující funkční jímka a trativod. Chcete-li dům pro trvalé bydlení, kanalizační přípojka je okamžitě k dispozici cca 2 m od domu, přímo na zahradě. Dům je vhodný pro milovníky přírody. Z obytných místností je výhled do volné přírody, dům a zahradu lemuje stará silnice spolu s nepoužívanou cestou a příkrý, nepřístupný svah, který umožňuje na zahradě opravdu dostatek soukromí. Milovníci dlouhých procházek a cykloturistiky jistě ocení klidné prostředí a 300m od domu známou cyklostezku podél Labe. Přijďte na prohlídku ať víte, kde můžete bydlet. Kupní cena domu je 1.205.000,- Kč + 45.800,- Kč daň z nabytí.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1401
Dispozice 3+1
Konstrukce smíšená
Umístění v obci
Počet podlaží 2
Zastavěná plocha 180 m²
Zahrada 465 m²
Užitná plocha 165 m²
Obytná plocha 108 m²
Energie a přípojky 3xEL, PL, měs.voda+studna, septik, kanal.na pozemku

Reference od klienta

Manželé Jelínkovi

Kdyby každý v této republice pracoval jako paní makléřka Hanusová, tak si myslím, že český člověk by neměl na co nadávat. Skutečně perfektní postup a spolupráce s prodávajícím, dobré a okamžité rady v eventuálních nesnázích, to jsou znaky profesionality. Dokonce i výběr kupců byl proveden na podkladě schválení a zdařil se i v krátkém časovém období. Díky Vám.


 Rodina Jelínkova