Luxusní byt 3+1 v Libáni u Jičína

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"Nemám problém prodávat nemovitost na větší vzdálenosti. Ovšem rozmluvit majiteli příliš vysokou cenu, vzhledem k pro mne neznámé lokalitě, se mi nepodařilo.

První inzerce nám ukázala pravdu. Získali jsme informaci, kolik jsou lidé ochotni za byt v Libáni zaplatit, ale také punc předraženého bytu, který odradil všechny místní kupce.  Nezbývalo než ¼ roku počkat a opakovat inzerci (tentokrát se správnou cenou).

Na druhý pokus jsme prodali byt za 3 dny. Naše VIDEOPROHLÍDKA OKOUZLILA kupce natolik, že přijel rovnou se zálohou a podepsal rezervaci rovnou na prohlídce."

Zde je text inzerátu:

Exkluzivně nabízíme skvělý byt 3+1 s funkčním krbem a lodžií, o celkové obytné ploše 79 m2 + sklep. Byt je v 1. patře cihlového domu je nabízen včetně vybavení v hodnotě cca 200.000,- Kč. V roce 2008 prošel byt celkovou a velmi citlivou rekonstrukcí, jenž dala bytu ojedinělou atmosféru. Více se dozvíte ve video-prohlídce: https://youtu.be/IFjh2-agAU4 Je zde kompletně nová elektřina i veškeré rozvody, rovněž omítky jsou nově štukované, zpevněné perlinkou a stropy mají sádrokartonové pohledy se zabudovanými bodovými světly. Byt má nové etážové topení (rozvody skryté v podlaze) s elektrokotlem o výkonu 9 kW. Teplá voda je zajištěna bojlerem. Vše je ve výhodné sazbě nočního proudu. Pokud však fandíte plynovému kotli, není problém. Byt má plynovou přípojku. Nabízený byt má naprosto skvělou dispozici. Díky jeho rekonstrukci zde vznikla praktická koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta, šikovná komora i technická místnost s pračkou. Navíc, mimo vlastního sklepa máte zde možnost uskladnění krbového dříví, kolárnu i kočárkárnu. V létě je u domu možnost venkovního posezení i grilování. Veškerý nábytek i dekorace (viz foto) jsou v ceně. Fond oprav je velmi nízký, přestože je dům velmi dobře udržován. Jistě vás potěší i skvělé sousedské vztahy. Celkové náklady na provoz bytu jsou cca 4.000,- Kč. Nutno podotknout, že těsně vedle domu je školka, nedaleko škola, sportovní areál i koupaliště. Prostě ideální bydlení. Přijďte se podívat, kde můžete bydlet!

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1428
Dispozice 3+1
Konstrukce cihla
Umístění v obci
Podlaží 2
Užitná plocha 83 m²
Obytná plocha 79 m²
Energie a přípojky EL, TUV elektrokotel (plyn ve stoupačce)