Byt 5+1 v Heřmanově Městci

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"Prodej tohoto bytu byl pro mne velkým potěšením. Oslovila mne totiž majitelka, které jsem tento byt prodávala před 6 lety. Co lepšího si přát, než pracovat pro člověka, který vám důvěřuje a zná vaši práci. Po krátké domluvě jsme „vyšperkovali“ byt, natočili video a pustili se do inzerce.

Výsledek se dostavil okamžitě. Přestože je v Heřmanově Městci poměrně nízká poptávka, dokázali jsme přivést na prohlídku celkem 8 lidí, a z toho 3 vážné kupce. A tak jsme si mohli vybrat, který je pro nás ten nejlepší. A vybrali jsme dobře.

Byt koupili mladí manželé, kteří vyšli majitelce maximálně vstříc. Do týdne byly podepsány smlouvy a majitelka se stěhovala z bytu přesně v termínu, který plánovala. Však přečtěte si její referenci, je dole pod inzercí."

Zde je text inzerátu:

Hledáte příjemný, tichý a prostorný byt pro svou rodinu? Exkluzivně vám nabízíme byt 5+1 s lodžií (93m2) a prostornými sklepy (20m2) na sídlišti blízko centra města. Byt má jedinečnou atmosféru - podívejte se na videoprohlídku. Byt se nachází v 3. patře kompletně zrekonstruovaného domu na okraji sídliště, s hezkým výhledem do volné přírody, což je naprosto jedinečná deviza tohoto bytu! Dům je nově zateplen, má novou střechu, vyměněné stoupačky, plastová okna, renovované balkony i vstupní dveře. Byt je cca před 8 lety rovněž kompletně zrekonstruovaný, včetně vyzděnéko koupelnového jádra a veškerých nových rozvodů. Díky citlivé rekonstrukci je zde vybudována nadstandartní, velmi dobře řešená koupelna se samostatnou toaletou. Na podlaze naleznete převážně dlažbu v přírodních odstínech a plovoucí podlahu. Okna mají žaluzie. Je zde i spousta úložných prostor a v jednom pokoji je velkoojemová vestavná skříň. Všechny pokoje jsou velmi světlé a vzdušné. V kuchyni je kvalitní kuchyňská linka s varnou el. deskou, troubou s grilem, nerezovým dřezem, myčkou a případně i lednicí. Majitel rovněž může ponechat zdarma i skříně dle domluvy. Vzhledem ke kvalitnímu zateplení domu je spotřeba energií velmi nízká. Fond oprav je 2.000,- Kč/měs. a nebude se nadále zvyšovat, v domě téměř vše hotovo. Dům je velmi klidný s dobrými sousedskými vztahy. V okolí jsou dětská hřiště i mnoho možností na krásné vycházky do přírody. Přitom do centra města je to pěšky jen pár minut. V blízkosti je obchod i sportoviště. Pokud hledáte klidné a kvalitní bydlení za rozumnou cenu, přijďte na prohlídku!

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1425
Dispozice 5+1
Konstrukce panel
Umístění okraj města
Podlaží 3
Užitná plocha 113 m²
Obytná plocha 93 m²
Energie a přípojky EL, dál.TUV,
PENB C

Reference od klienta

Iva Dvořáková

Milá paní Hanusová, ráda bych Vám i Vašemu manželovi poděkovala za dobrou práci, kterou jste pro mne udělali. Do prodeje bytu po smrti svého manžela jsem šla s obavami. Byla jsem sama v nové situaci. Často jsem Vám volala a potřebovala radu. Provedli jste mě celým procesem velmi ochotně, rychle a spolehlivě. Kupce jste mi  sehnala do týdne. Od prvního dne našeho kontaktu do mého stěhování do nového bytu uplynuly tři měsíce. Nyní jsem spokojená a za to vděčím i Vám. Mějte se oba hezky.
Iva Dvořáková