Byt 1+kk v Polabinách

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"Ach jo, zas mám prodávat garsonku před rekonstrukcí a ještě je v ní nájemník, který má tolik věcí, že by zaplnil třípokojový byt. Naštěstí mně majitel dobře zná (už jsem mu prodala dva byty) a tak si mohu troufnout zavelet: „Chcete byt prodat za dobrou cenu? Tak musíme počkat, až se nájemník odstěhuje."

A stalo se. Garsonka se nadechla a ukázala prostor. Prohlídek bylo dost, ale kupce odrazovala nutná investice. V tom se mi zavolal investor, kterému jsem loni již jednu garsonku prodala.

Za 10 dní máme prodáno. Platil hotově, takže se za měsíc předávali klíče. A důvod, proč ji koupil? Nebyla to cena, ale naše služby. Prý je na mne spolehnutí a raději zaplatí vyšší cenu, než aby jinde řešil problémy.  Páni, to je poklona. A to už mám od něj jednu pochvalu ve svých referencích."

Zde je původní text inzerátu:

Exklusivně nabízíme panelový byt 1+kk s velkou lodžií v zatepleném domě. Byt má plastová okna a na podlaze je dlažba. V původní koupelně je sprchový kout, toaleta a místo na pračku. Ozdobou bytu je velká lodžie s krásným výhledem do zeleně, kde si můžet užívat hezké počasí. Video-prohlídku můžete shlédnout na: https://youtu.be/_ARB9UmKE2A Nespornou výhodou bytu je rovněž komora na chodbě pro zvýšení úložného prostoru. Za pozornost jistě stojí, že dům je kompletně zrevitalizován, včetně zateplení (nové stoupačky, střecha, vchod, nové výtahy) a úvěr domu bude splacen již za 1 rok (splátka 1.000,- Kč/měs.). Fond oprav je pouze 252,- Kč !! Dům je úsporný, takže celkové náklady na energie se vejdou do 2.000,- Kč. Dům je na okraji Polabin, obklopen hezkým parkem a zelení. Přitom do supermarketu je to 5 minut chůze, na MHD 2 minuty a na nádraží jste za 8 minut. Parkování je zde zcela bezproblémové, ve slepé ulici. Byt je vzhledem ke své poloze velmi vhodný na pronájem. Přijďte se podívat. Přesný čas si dohodněte s makléřem.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1435
Dispozice 1+kk
Konstrukce panel
Umístění sídliště Polabiny
Počet podlaží 9
Podlaží 7
Užitná plocha 43 m²
Obytná plocha 36 m²