Byt 3+1 Na Drážce

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"První dojem z bytu? Hrůza, byt v původním stavu, totálně oprýskaná koupelna, nepořádek od nájemníků a absolutně nepraktický průchozí pokoj. Ovšem byt je zděný a místo je to parádní. Požadovaná cena 2 miliony. Co s tím?

Podívejte se na  videoprohlídku. Víc než polovinu filmu jsme věnovali okolí a domu, v bytě trochu uklidili, krátce zdůraznili klady, které jsme tam našli a přidali naše návrhy možné přestavby dispozice. A výsledek? Paráda.

Do týdne jsme podepsali s jedním sympatickým mladíkem rezervaci, do 14 dnů kupní smlouvu a do dvou měsíců předávali klíče. A víte, co rozhodlo? Právě ty naše návrhy přestavby. Nový majitel už podle nich přestavuje svůj nový byt. Pokud pošle fotky, ráda je sem přidám."

Zde je původní text inzerátu:

Hledáte perfektní cihlový byt pro svou rodinu? Exkluzivně vám nabízíme pohodový byt 3+1 s lodžií a sklepem. Byt má nová plastová okna se žaluziemi, bezpečnostní dveře a zasklenou lodžii s hezkým výhledem. Dům velmi dobře hospodaří, má novou střechu včetně zateplení, stoupačky, výtahy i nové vchody. Zárověň má již našetřeno na brzké zateplení, takže můžete počítat se snížením platby za topení. Byt je sice v původním stavu, ovšem pokud uvažujete o rekonstrukci, můžete jej velmi jednoduše změnit třeba na 4+kk se šatnou. Podívejte se na naši video-prohlídku: https://youtu.be/FpUH_VXmg4I , nabízíme zde jednoduché řešení přestavby, která není technicky ani finančně náročná. Nutno ještě dodat, že byt má velmi zachovalé parkety, společnou anténu i kabelovou televizi a internet. Co ještě dodat? Dům je na perfektním místě, 2 minuty od obchodního centra, v okolí je spousta zeleně pro venčení vašich mazlíčků a hřišť pro děti i pro dospělé. Fond oprav je pouhých 1.200,- Kč. Tak neváhejte a přijďte na prohlídku. Koná se ve čtvrtek 27. 4. 2017. Přesný čas si domluvte s makléřem. těšíme se na setkání!

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1437
Dispozice 3+1
Konstrukce cihla
Umístění sídliště Na Drážce
Počet podlaží 7
Podlaží 7
Obytná plocha 72 m²

Reference od klienta

Michal Kouba

Vše probíhalo od samého začátku skvěle, paní Hanusová byla ochotná, nic nebyl nejmenší problém, na vše jsme po domluvě našli řešení. Její služby mohu vřele doporučit komukoliv kdo uvažuje buď o koupi nebo naopak o prodeji jakékoliv nemovitosti. Z mé strany spokojenost na 100%.