Byt 3+1 v Polabinách

Popis nemovitosti

Poznámka k prodeji:

"Jsou byty v Pardubicích, které nejsou mezi místními oblíbené a těžko hledají kupce. Zde na 100% zafungovala VIDEOPROHLÍDKA. Kupec ze Slovenska si vybral byt v Pardubicích na dálku. Přijel rovnou se zálohou a podepsal rezervaci ihned na první schůzce.

Zde je původní text inzerátu:

Hledáte byt v pěkné a zajímavé lokalitě? Exluzivně nabízíme byt 3+1 se zaklenou velkou lodžií o celkové výměře 68 m2 (61 + 7m2 lodžie) + komora a sklep. Byt se nachází v 6. patře velmi dobře udržovaného panelového domu, jenž je v těsné blízkosti městského parku a nákupního střediska. Byt je v původním stavu, má však bezpečnostní nové dveře, plastová okna a nové radiátory. Nespornou výhodou bytu je zasklená lodžie a nízký fond oprav, jenž se bude v dohledné době snižovat. Dům je bez dluhů a na další investice má již našetřeno. Koupelna je vhodná k rekonstrukci, což vám umožní příjemnou změnu dispozice pro moderní bydlení (návrh možnosti změny viz foto). Byt se může pochlubit nejen příjemnými sousedy, ale i velmi klidným prostředím s výhledem do parku a bez ruchu aut. Prohlídkový den tohoto slunečného bytu a přesný čas prohlídky si dohodněte s makléřem.

Vlastnosti nemovitosti
Číslo nabídky 1444
Dispozice 3+1
Konstrukce panel
Umístění Polabiny IV
Počet podlaží 11
Podlaží 6
Obytná plocha 68 m²

Reference od klienta

Ivana Krejzlíková

Vážená paní Hanusová,


děkuji Vám i Vašemu manželovi za vynikající presentaci prodávané nemovitosti. Vám děkuji za obětavost, se kterou jste přistupovala k nelehkému prodeji staršího panelového bytu. Vše se podařilo a to díky Vaší vytrvalosti. Děkuji i za vyhotovení odhadu nemovitosti pro notáře a zajištění právních služeb. Mohu Vás doporučit všem, kdo chtějí  čestné jednání a profesionální rady.


Ivana Krejzlíková