Rada pro vás, co teprve hledáte tu správnou nemovitost

publikováno:

Rada pro vás, co teprve hledáte tu správnou nemovitost

Trápí vás nejistota, že nedostanete od banky včas a dostatečně vysoký úvěr a bojíte se rezervovat si vyhlédnutou nemovitost? Nebo se vám dokonce stalo, že jste si našli skvělý byt, ale než jste sehnali úvěr, předběhl vás kupec s hotovostí? Ano, to se v mé praxi bohužel stává dost často. Mám proto pro vás skvělý typ…

Nejsem bankovní poradce, jsem „jen“ realitní makléř a právě proto bych vám ráda doporučila něco, o čem jsem přesvědčená, že to vám (budoucím kupcům), skvěle pomůže od starostí a hlavně hodně usnadní nákup nové nemovitosti.

… zařiďte si POHOTOVOSTNÍ HYPOÚVĚR od Modré pyramidy.

 Tato stavební spořitelna zatím jako jediná banka, nabízí dle mého soudu přesně to, co dosud na trhu chybělo a zatím se o tom „mezi lidmi“ moc neví. V čem je to kouzlo? Prostě a jednoduše v tom, že si můžete sjednat úvěr dříve, než si najdete tu správnou nemovitost.

 Díky pohotovostnímu úvěru máte předem připravené peníze a můžete se chovat jako kupec s hotovostí. Uvedu jen pár nejzákladnějších výhod

  •   Víte přesně, kolik vám je banka ochotna půjčit – tedy za kolik můžete maximálně koupit
  •   Máte dostatek času najít si bydlení přesně podle vašich potřeb - celý 1 rok
  •   Ve chvíli kdy si vysněnou nemovitost vyberete - můžete ji ihned rezervovat
  •   Nemusíte zbytečně čerpat celý úvěr - můžete si vzít jen tolik, kolik skutečně potřebujete

Pokud chcete znát více podrobností, zavolejte mi na tel: 724 657 530, ráda vám dám i doporučení na člověka, ve kterého mám plnou důvěru a věřím, že vám velmi výrazně dokáže usnadnit rozhodování o nákupu nové nemovitosti.