1. krok k dobrému prodeji

publikováno:

1. krok k dobrému prodeji

Jste na 100% rozhodnuti svou nemovitost prodat?

Na začátek možná prapodivná otázka. Ovšem, z mého profesionálního pohledu realitního makléře je to naprosto zásadní otázka, která rozhoduje o dobrém a špatném prodeji vaší nemovitosti.

Pokud nejste na 100 % rozhodnuti nemovitost prodat, tak jen zkoušíte štěstí. Jste zvědaví, zda vám dá někdo víc peněz, než je běžné a jste ochotni na něj čekat. To se však na 99 % nestane.  Spíše svou dlouhou nabídkou nemovitost časem, nechtěně degradujete na hodnost „výprodejové zboží“. Prostě, dlouhodobě inzerovanou nemovitost bez výrazné slevy nikdo nekoupí. Z mého pohledu, tedy máte jen 1 % naděje na výnosný prodej.  

Ovšem, pokud jste opravdu na 100% rozhodnuti vaši nemovitost prodat, to je jiný kafe. To víte, že teď je ta správná chvíle a máte do prodeje úplně jinou chuť a energii. Jste mnohem vnímavější k tomu, co se děje na realitním trhu, dokážete rychle vyhodnotit situaci a správně se rozhodnout. Když k tomu přidáte špetku zkušeností nebo dobrých rad, rázem máte nemovitost prodanou za cenu o 20 % vyšší, než je běžné.

Tak co, dáte přednost 1 % naděje nebo 20 % jistoty dobré ceny?

Záleží jen a jen na vašem pevném rozhodnutí.