10 dnů je na prodej bytu až dost!

publikováno:

10 dnů je na prodej bytu až dost!

Kdo chce „draze“ prodat svůj byt, musí jej prodat do 10 dnů! To je důležitá, vlastně, je to ta nejdůležitější podmínka pro to, aby si majitel na konci mohl říci: „Byl to dobrý obchod“.

Kdo si myslí, že na prodej bytu nespěchá a čekání mu přinese úspěch, CHYBA!, šeredně se mýlí. Dobří kupci čekají pouze na startu, a když je minete, už nikdy nebudete mít tak dobrou příležitost vybrat si solidního kupce jako na začátku prodeje.

 Má to však 3 podmínky, které musíte splnit:

-          znamenitá, vše říkající prezentace

-          přirozená soutěž mezi kupci

-          do detailu propracovaný prodejní plán

To vše však musíte stihnout do 10 dnů!

Prvních 5 dnů máte na vábení kupců na prohlídku.  Za dalších 5 dnů musíte vybrat korektního kupce a dohodnout podmínky prodeje.

Prostě dnes je rychlá doba a musíte se ji podřídit.

Kdo nevěří, ať se podívá zde. Téměř každou nemovitost prodám do 6 až 10 dnů a za ceny, které se majitelům opravdu líbí. Každý, kdo prodával byt nebo jinou nemovitost v Pardubicích s mojí pomocí, vám to rád potvrdí. Ostatně, potvrzují to i doporučení od mých klientů.

Pokud máte pocit, že si dělám reklamu, tak to opravdu ne. Práce mám dost. Spíše chci ukázat na konkrétním případě, jak to v realitním obchodě opravdu chodí….

Tímto článkem chci spíše varovat poctivé lidi, aby se před prodejem svých bytů a domů zamysleli. Dřív, než „naběhnou na řečičky“ a různé „lákavé nabídky“, kterých je v realitním světě, bohužel, víc než dost.